Dit jaar bestaat het Snow Safety Center 5 jaar. En dat moet niet alleen gevierd worden, maar daar moet ook leerzaam bij stil gestaan worden en Rolf en Maarten (vooral de eerste) kennende, zal het serieuze afgewisseld worden met ‘mieterse’ zaken.
SSC zegt nog niet teveel te kunnen vertellen over het congres, maar beloofd dat het een congres zal worden met een internationale allure. Waar is ook nog even niet duidelijk, maar wanneer is een stuk makkelijker. 21 November zal eea gebeuren. Hou onze site in de gaten!
En ik heb het alvast maar in de agenda gezet…
Het programma is inmiddels bekend! Niemand minder dan Werner Munter (aka ‘de kabouter’) zal de hoofdspreker zijn. Verder zoek- en pieperspecialist Manuel Genswein en hopelijk iemand van het SLF in Davos. “Meer info op de site(http://snowsafety.nl/Snow_Safety_Center/LUSTRUMCONGRES.html)”:http://snowsafety.nl/Snow_Safety_Center/LUSTRUMCONGRES.html
Marlous en ik zijn erbij…